abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders patavatsız kim bir başına menşeli 29 ekim asimtotik bilimsel gelişmeler kutsal kitaplar yıldız üçgen devre şeması control center yavuz bahadiroglu galeta borsa 23 nisanı neden kutluyoruz kabarcıklı düzeç gustav tafra duyma totemcilik edebiyat öğretmenliği tafsil mıknatıs kaset polis meslek kuranın indirilişi icra müdür ve müdür yardımcılığı türkiye jeopolitiği sıkı durmak elektriğin üretilmesi buğday ve un koroner kutup ayıları bilgisayar diski kurabiye öğrenciye af satış merkezi doygun kafa bulmak alaturka bisiklet kullanımı cumhuriyet mah. kaldırımlar dik üçgenlerde trigonometrik oranlar tartısma yöntemi lisan alkali tatbik imzası 19. 20 yy osmanlı devleti derya redaktörlük geçmişten günümüze haberleşme al midilli özet iç ses potasyum permanganat anatomi resimleri genel yayın yönetmeni edebi eser padok giyim kuşam kutadgu bilig krater gölü esnek ve esnek olmayan çarpışmalar mekanik enerjinin korunumu iztuzu plajı yeniden atatürkün ögretmenlere rehber hollanda giysileri simetrili gökkuşağının oluşumu eşek matmazel noralyanın koltuğu gps control cumhuriyet dönemi hikayeleri porfir almanyanın bitki örtüsü adam başına açık lise sınav sonuçları kilise geviş 1876 kanuni esasi 1961 teşkilatı esasi imar etmek 7. sınıf konuları karabasan basit faiz hesaplamaları tek sesli arkaç oranlı uyanıklık 1.sınıf testi atasözleri açıklaması dahilde işleme rejimi kıta sahanlığı 2. dereceden iki bilinmeyenli denklemler canistan günlük-planlar sanmak serpuş türkiyede mantık çalışmaları teşt bilgisayarın tarihsel gelişimi


ADSL SİSTEMN HAKKINDA GÜNCEL BİLGİLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 4 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 111499 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

ADSL ile ilgili sıkça sorulan sorular
PSTN MODEMLERİNDE KULLANILAN HIZLA ADSL HIZI ARASINDA FARK VAR MIDIR?
Modemler aracılığıyla, önce 2.4, 9.6 ardından 14.4 ve 28.8 derken 33.6 ve bugünlerde 56 Kbps hızla internet e erişebiliyoruz. ADSL ile bilgisayarınızın veri transfer etme hızı modemlere göre 10 kat artıyor.
PSTN MODEMLERİNDE KULLANILAN HIZLA ADSL HIZI ARASINDA FARK VAR MIDIR?
Modemler aracılığıyla, önce 2.4, 9.6 ardından 14.4 ve 28.8 derken 33.6 ve bugünlerde 56 Kbps hızla internet e erişebiliyoruz. ADSL ile bilgisayarınızın veri transfer etme hızı modemlere göre 10 kat artıyor.
ADSL PAZARI NEDİR?
ADSL genel olarak iki tip uygulamaya olanak sağlar. İnteraktif video ve yüksek hızda data iletimi, isteğe bağlı film, video oyunları ve video katalogları olmak üzere data iletimi, internet erişimi, uzaktan kumandalı LAN erişimi ve özel şebeke erişimleri gibi alanlarda pazar imkanı sağlar.
ADSL UYGULAMALARI NELERDİR?
1. İSTEDİĞİNİZ AN VİDEO HİZMETİ
Bir video programına istediğiniz anda online olarak erişme ve izleme imkanı sağlar. Bütün bunlar evinizde bulunan telefon hattı üzerinden yapılır ve aynı zamanda da videonuzu izlerken telefonunuz ile konuşabilirsiniz.
2. VİDEO KONFERANS
Yüzyüze yapacağınız her türlü konuşmayı ADSL in video konferans özelliği ile yapmanız mümkündür.
Eğitim, toplantı, tartışma vb. organizasyonlarda, çok uzak mesafede bulunan insanlarla yüzyüze konuşuyormuş gibi çok kaliteli video konferans ortamı sağlamaktadır.
3. TELE İŞ (TELECOMMUTING)
Tele iş, iş yerinde çalışan birinin işte yaptığı işi işe gelmeden evinde oluşturacağı küçük bir ofiste yapma imkanı verir. LAN lar ( Local Area Network ) ile bir abone çalıştığı iş yerinin sistemlerine ( server ) girerek eve gelmeden kendi işini yürütebilme imkanını sağlar, faksını çekebilir, e-mailini alıp gönderebilir.


,4. TELE TIP
• ADSL kullanarak Tele Tıp alanında Server Database de tutulan bilgiler Web Browser ile aktif hale getirilir. Bu Database de hastaya ait bilgiler, teşhis bilgileri, reçete bilgileri ve grafiksel data bilgileri tutulur.
• Doktor hastanede ya da kendi ofisinde ya da herhangi bir yerden hastaya ait bilgilere yukarıda bahsedilen Database e anında ulaşır.
• Anında ameliyat canlı olarak izlenir.
5. TELE EĞİTİM ( TELE LEARNING )
Çocuklar ve yetişkenler için interaktif bir eğitim imkanı sağlar. ADSL sayesinde yüksek hızlı internet bütün okullarda öğrencilere uzaktan tele eğitim imkanı sağlar.
6. İNTERAKTİF ŞEBEKE OYUNLARI ( Interactive Network Games )
Bu uygulama çok kişi ile ve interaktif olarak oynanan bilgisayar oyunlarını oynama imkanı sağlar. Bu sistem CD-ROM veya Hard Disk sürücü vasıtasıyla başlatılır. Oyunların animasyonu ve video oyunları 2 Mb den 2 GB e kadar bir bant genişliğini kapsar.


7. TV VE SES YAYINLARI ( BROADCAST AUDIO & TV )
IP temelli şebekelere, yüksek hızlı ADSL ile erişim sağlanarak canlı o...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.