abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders işletme staj defteri Karaim atatürk önderliğinde hak ve sorumluluklarımız. ıı. dünya deneyimli bayii ogretmen ler .com 2005 anayasa değişiklikleri kromoplast yeni ekonomi 300-banka kredileri iki buçuk adlı eser araştırma desenleri ses kayıt cihazları hakkında bilgi haclı seferleri vakumlu yoğurt münevver et obur ve ot oburlar iyodür istanbuldaki liseler 11 sınıf ve 12 sınıf matematik ders planları morglar büro staj idari yargıda temyiz atasozler yapistirma elemanlari 1928 mensur automod dünya kadar tebeşir yapımı kararlama stratejik yaratıcılık proje ve performans ödevleri bitki resimleri kirchhoff yasaları anlatım tekniklerinin çanakçı maden ve enerji kaynaklari istanbul posta kodu murabba top kar gibi plastik çizim alışım varsayımlı programlama dilleri arka parasempatik 12 hayvan türk takvimi hot and cold itinasız çikmiş öss soruları menus mubah osmanlı yönetim fümerol anomali fm alıcılar reynold sayısı kefensiz gelişmiş ülkelerde demokrasi canlıların yaşayış biçimleri emrivaki hz muhammed in hayatı finansal analiz yöntemleri kavuşulma sokratesin savunması ingilizce günlük konuşma dil abdulkadir geylani 1. dünya savaşı+almanya hava kirliliğinin çözüm yolları belgesel saydamlık bilimsel araştırma süreci tatlı söz kinayeli tekstil electronic waste efsane nedir yüz kere atatürkün sosyal bilime verdiği önem müzakere teknikleri erciyes volkanitleri cad gülcü kazanılmak tanzimat edebiyatının oluşumu hakimiyetin kaynağına göre devlet şekilleri alessandra volta hazır etmek yapım resmi bakanlık birimleri arıtmak akım gerilim trafoları büyük umut su bitkileri nesih bilme


KALE GIDA


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 6 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 140524 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

KALE GIDA
TARİHÇESİ

Şirketin kurucusu ve yönetim kurulu Başkanı Sayın Nevzat ÜZEN 1942 yılında Bigada doğdu.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinde yaptıktan sonra askerlik öncesi kısa bir süre Merkez Bankasında Görev yapmıştır.Vatani görevini tamamladıktan sonra bir Mali Müşavirlik bürosu açarak iş hayatına atılmıştır.
1972 yılına kadar Mali Müşavir olarak çalıştıktan sonra muhasebesini tuttuğu gıda toptancısından ortaklık teklifi alarak 1972-1974 yılları arasında Güran Koll. Şti.de çalışmıştır.1974 yılında buradaki ortaklığından ayrılarak Çanakkale içinde 110 m²lik bir dükkanda Kale Gıda A.Ş.nin temellerini atarak o günlerde küçük bir depo ile ancak büyük hedefleri olan bir kişi olarak ticaret hayatına atılmıştır.
Özellikle 1980 yılında serbest pazar ekonomisine dayalı ve ihracatı teşvik kararı ile birlikte daha iyi hizmet ve hizmette kalite öncüsü olmak adına bugünkü faaliyet gösterdiği depolarında 1.800 m²lik kapalı alanda iki araç ve onaltı personelle hizmet yarışına hız vermiştir.
O günlerde kendisine prensip edindiği "Hizmette Kalite" anlayışı çeyrek asırdan beri şirkette değişmeyen en önemli parola olmuştur.

BÜYÜKLÜĞÜ VE TEMEL AMAÇLARI
Bugün Kale Gıda A.Ş. ailesi olarak temel tüketim maddeleri üzerine 28 yıllık tecrübesi ile 51.096 km²lik bir alanda çalıştığı 90ı aşkın firmanın 3.000in üzerinde bulunan ürün yelpazesini 3.840.472 kişiye hizmet veren 5.000e yakın müşterisine eğitimli kadrosu ile satış, pazarlama ve dağıtım hizmetleri sunulmaktadır.
Trakya, Çanakkale, Balıkesir ve Manisa bölgelerinde faaliyet gösteren şirketimizin müşteri memnuniyetine yönelik süratle hareket etmek için Bandırma ve Edremit depolarımız ile Balıkesir irtibat büromuz faaliyet göstermektedir.
Bu faaliyetlerine bugün 10.500 m² kapalı alanı bulunan depoları 185 personeli ve 80 araçlık filosu ile hizmet verilmekte ve en iyi olma yolunda yeni yatırımlarla istikrarlı büyümek hedeflenmektedir.
En zor şartlarda bile yatırımı düşünen şirket su ürünleri alanında dünyanın en iyi sistemi ve Norveç teknolojisi olan Ecofish sistemini 1997 yılında İda Gıda Ltd. Şti.ni kurarak karada Çipura ve Levrek üretimine başlamış ve ülkemiz ekonomisi için bir ilke imza atmıştır.
Şirketin, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Nevzat ÜZEN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Satış Müdürü Kaya ÜZEN önderliğinde tüm idarecilerin dinamizmini de alarak eğitimli, tecrübeli kadrosuyla birlikte hizmet, güven ve istikrar kalesi olma yolunda yeni yatırımlar, yeni girişimlerle devam etmektedir.

YÖNETİM KURULU

İSİM : Nevzat ÜZEN
DOĞUM TARİHİ : 10.07.1942
MESLEĞİ : İstanbul Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Ve Maliye Bölümü.1974ten beri iş hayatında.
GÖREVİ : Yönetim Kurulu Başkanı

İSİM : Kaya ÜZEN
DOĞUM TARİHİ : 23.05.1970
M...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.