abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders burkulma tahir ile zühre refleks ankaranın tarihçesi farketmez basit faiz gözünü sevdiğim sigara ve alkol fişek yer cekimi kuvveti soru zamiri moment nedir büyüme faktörleri reader at work i2c micro chip konukluk oran orantı soruları basın ve atatürk ayan olmak teravih ıslahhane pos bıyıklı dayanılmak kültür kavramı öss 2006 kitapçığı eğitim oyunlari mink tekstil terimleri temel eğitim şükretmek sünnet davetiye yazıları komşularımız kanuni esasi kuruluş yeri seçimi tepsi düz aynalar besinleri korumak dönülme dispers boyarmaddeler osmanlılarda devlet anlayışı linyit ha bire ayı siyah kan kavgalı renk esans yapımı enlem boylam soruları arge nedir armürlü dokuma makineleri kefalet resimde baskı çeşitleri pervasızca karasal muhasebe defter belki de bileşik dayanım istanbuldaki liseler ataturkun olculerde yaptıgı yenılıkler anayasamızın türkçe ile ilgili maddesi bir çift yürek tanzimat edebiyatında şiir tekit etmek oksi kaynak yapılarda su sistemleri bilgisayar okuryazarlığı sütuncuk beyaz balina sıcaklık seviyesi gönlü çekmek atatürkün düşünce amaçları 11 sınıf edebiyat konuları abonelik nevropat kâtibe halisinasyon 5. sınıf fen bilgisi 8. sınıf türkçe ders notları ağababa kamuoyu yaşam felsefesi şöyleşi solutma civa buharlı lamba irtihal selva sevdiceğim dostlar başına dunyamizin katmanlari düşün koyacak politikanın ekonomi üzerine etkileri kahve otomatı dokunulma ingilizce günlük konuşma dil trafiğin tarihçesi cumhuriyet donemi modasi atatürk ve sosyal bilimleri hidrolik fren sistemi


AKÇAĞ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ANA SÖZLEŞMESİ


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 5 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 147190 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

AKÇAĞ
OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET
LİMİTED ŞİRKETİ
ANA SÖZLEŞMESİ


KURULUŞ :
Madde 1 - Aşağıda adları, soyadları, İkametgahları ve uyrukları yazılı kurucular arasında bir limited şirket kurulmuştur.

ADI SOYADI UYRUĞU İKAMETGAHI

1- SULTAN AKAR T.C. Bozkurt Mah. Ceyhan sok. No:4 Uşak


2- İLKNUR ÇAĞLAYAN T.C Ünalan Mah. 2. Yıldız Sok. No: 2 Uşak


3- EMEL KESKİN T.C Atatürk Mah. Atlı Sok. No: 10 Uşak

4- SUZAN MUNGAN T.C Kurtuluş Mah. 2. Dilek Sok. No :5 UşakŞİRKETİN ÜNVANI :
Madde 2 - Şirketin unvanı AKÇAĞ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ dir. Bu unvan ana sözleşmenin aşağıdaki maddelerinde şirket diye anılacaktır.

AMAÇLAR VE KONULAR :
Madde 3 - Şirketin amaç ve konuları başlıca şunlardır.


A- Motorlu Taşıt araçları , Tarım Makine aletleri , tarım mücadele uçakları
ulaştırma , bayındırlık ve liman tesislerine yedek parçalarını pazarlamak alım satımını yapmak ithal ve ihraç etmek bu araç ve makinelerin montaj bakım ve tamirlerini yapmak bunun için sınai tesisler servis istasyonları ve plazalar inşa etmek bu sınai tesisleri kurup işletmek.

B- Resmi kurum ve kuruluşlar , askeri ve mülki makamlar belediye kamu
kurum ve kuruluşları , özel ve tüzel kişilerce ihaleye çıkarılacak her türlü motorlu ve motorsuz araç gereç ihtiyarcını karşılama işleri ihalelerine iştirak etmek ve üstlenmek.


C- Yurtiçi ve yurtdışı otomotiv firmalarına ait bayilikler , acenteleri , firma
mümessillikleri servis bakım merkezleri kurmak , işletmek başkalarına devretmek veya kurulmuş işletmeleri devir almak.


D- Gerek yurtiçi veya yurtdışı firmalardan her türlü makine , kara, hava ve
deniz taşıtlarına ait yedek parçaların alımını satımını gerekli antlaşmalar yaparak imalatını , ithalatını ve ihracını , pazarlamasını yapmak ve yaptırmak.
E- Şirket bayilikler ve mümessillikler alabilir açabilir ve bunları işletebilir
ve sahibi bulunduğu bu hakları üçüncü kişilere devir edebilir.

F- Şirket her türlü inşaat ve iş makinelerinin alım ve satımını , ithalat ,
ihracat ve dahili ticaretini yapabilir. Bu konuda bayilikler alır ve verebilir. Söz konusu makineler hakkında her türlü servis istasyonları , acenteler, bayilikler ve plazalar açabilir.


Şirketin bu amaçlarını gerçekleştirebilmesi için;


1- Şirketin , ana sözleşmedeki işleri icra edebilmek için her türlü
taşınır ve taşınmaz mal , arsa, arazi, tarla, bağ, bahçe, bina gibi gayri menkul mallar alır satar , bunları gere...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.