abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders taranma öz yaşam tabak telefat grace darling trafo ve resimleri bitmeyen savaş para arzı döviz kuru ve faiz oranı göğüslük posta koymak (veya atmak) kanuninin hayatı ankara nın fiziki haritası inkilap resimleri petrol ürünleri mıknatıs demiri çeker eğlenceli fotosentez deneyi gün görmek domino atomlar arası kimyasal bağlar semiyotik ithal ettiğimiz ürünler hz. fatma çoğu şase atlanma alexander von humboldt yarış kayığı muson sanılma elektrik santralleri atatürkün bilim ve teknoloji sözleri teokrasi mıknatıs ve kullanım alanları bilgi türleri göze batmak promotion, career development seyfiye musluman tesisatçı beslenen anne sevgisi ile ilgili kompozisyon elektrik ileten maddeler plevra pazarlanma ingilizce günlük konuşma dil kütle ve rijitlik merkezi buat nanik ayak bağı panelin özellikleri 23 nisanla imha kor gibi kanalizasyon matematik kullanım alanları 1973 dünya petrol krizi eski sayı sistemleri istanbul jandarma mehmet fatih anele empedans kısırlık atatürk aile resimleri 2007/2008 yıllık planları zeytin dalı bitkiler gece ve gündüz ne yapar 2001 ekonomik krizi tarım faaliyetleri şeniyet ışkı edep etmek akşam akşam ağırlıklı ortalama maliyet yoklanma denemeler özeti tekstilci cahit sıtkı tarancı asit ve bazların kuvvetleri okul deneyimi dönüşüm kafka sivil toplum kuruluşlarının çalışmaları doğanın dengesi sindirim sistemının amacı muhasebede yevmiye milletvekili yaşı istanbul fethinin sonuçları dilsel metrajlı 16 yıldız ne anlama geliyor öğretmen sevgisi genç nüfuz engelli çoçuklarda eğitim açılış konuşmaları kimyasal lifler dil kirliliği taşıyış emanet ne demek müziksiz 3 elektrikle ilgili basit deneyler


BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 10 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 149977 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF
ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANI

SÜRE BEDEN EĞİTİMİ

AY HAFTA DERS SAATİ HEDEF VE HEDEF DAVRANIŞLAR KONULAR Konu, Hedef ve Hedef Davranışların uygulanabilirlik düzeyine ilişkin öğretmen tarafından alınabilecek notlar./Günlük ders planı yapılırken dikkat edilecek hususlar.

EYLÜL 2. HAFTA 1 SAAT Beden Eğitimi ve Sporun Amaçları. 1. Beden Eğitimi ders konuları ve araçlar hakkında bilgilendirme.
2. Spor kolu seçimi.
3. Atatürk ve Eğitime verdiği önem.

EYLÜL
3. HAFTA
1 SAAT 1. Tempo ile yürüme.
2. Yürürken komutla durma.
AMAÇ 49: Futbol yarışma ve oyun kuralları bilgisi
Davranışlar
1. Oyun içerisinde tehlike yaratabilecek hareketleri söyleme.
2. Taç atışını tanımlama.
3. Kale atışını tanımlama.(aut)
4. Köşe vuruşunu tanımlama.
AMAÇ 50:Futbol ile ilgili temel beceriler edinebilme.
Davranışlar
1. Çeşitli şekillerde paslaşma.
2. Top sürme.
3. Rakibi çeşitli şekillerde aldatma.
1. Düzen Alıştırmaları.
2. Futbol
3. Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar.

4. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 3: Birlikte hareket etme, gruba uyum sağlayabilme.
Davranışlar
1. Derinli kolda üçerli, altışarlı olma.
2. Grupta tempolu yürüme.
AMAÇ 50:Futbol ile ilgili temel beceriler edinebilme.
Davranışlar
1. Kaleye atılan topları yakalama veya yumrukla uzaklaştırma.
2. Taç atışı yapma.
3. Köşe vuruşu yapma.
4. Penaltı atma.


1. Düzen Alıştırmaları.
2. Futbol
3. Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar.
..................................İLKÖĞRETİM OKULU BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF
ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANI

SÜRE BEDEN EĞİTİMİ

AY HAFTA DERS SAATİ HEDEF VE HEDEF DAVRANIŞLAR KONULAR Konu, Hedef ve Hedef Davranışların uygulanabilirlik düzeyine ilişkin öğretmen tarafından alınabilecek notlar./Günlük ders planı yapılırken dikkat edilecek hususlar.

EKİM 1. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 4: Temel jimnastik duruşları ile ilgili koordinasyonu geliştirebilme.
Davranışlar
1. Yerinde sağa, sola, geriye dönme.
AMAÇ 40: Voleybol ile...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.