abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders kabuklu ünlü haritacılar hollanda giysileri hac ibadet senkron motorlar tav tekerleği kim buldu makina staj dosyaları fenbilgisi yöresel one way ticket atatürk ile ilgili şarkı ve marşlar ruh bilimci flambaj alaçam ebegümeci tek hücreli paul signac tayyare ikraz etmek meteorolog garamî tohum zarı perakende sektörü erasmus programı cnc tezgah programları içine etmek ihanet uyuz böceği intaç kimya staj raporu istasyon yöntemi caretta caretta türk dilinin dünya dilleri arasındaki yeri dikey lirik embriyonun gelişimi yapay göller nal değişen dünya değişen dil esra toplam kalite yönetimi kalite çemberleri endüstri işletmeleri kalite çemberleri uygulaması harcanmak mit ve mitoloji kavramları müritlik antrenman programları dönüşlülük iç hukuk yolları deli yürek fiziksel olaylar ve insanlar tutmaç faiz problemleri data acquisition system deniz dibinde balık atmosfer dibinde insan 41 2004 kpss istatistik soruları yasalar çivi ve tel çekme papazlık etmek orman which elazığ il yakup kadri reading konumlamak harbe esir olmak ısıtılan maddeler gütme patırtılı 1982 anayasası maddeleri probina sosyal yardım fizik atışlar siyaseten mpls depolama teknik 2005 fen sorular eray frekans ve desibel 1. dünya savasında osmanlı devleti günden güne düvel 16 türk devleti letarji etkin okul istifleme nietzche napier kemikleri analiz araştırma önerisi kimya çöp sepeti gazi nevralji define isaretleri protez akım nedir ters beşik bilanço


NE OLMAK İSTİYORSUNUZ?


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 2 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 155192 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

NE OLMAK İSTİYORSUNUZ
Düş gücü, bir insanın en yükseklere uçurabildiği bir uçurtmadır.
Birkaç hafta önce başıma çok değişik bir şey geldi.Yatak odamda bebeklerden birinin altını değiştirirken, beş yaşındaki kızım Alyssa yanıma geldi ve kendisini yatağa attı.
"Anneciğim, büyüdüğün zaman ne olmak istiyorsun?"dedi.
Önce bir tür oyun oynadığını düşündüm ve oyunu sürdürmek için, "Hımmm. sanırım büyüdüğüm zaman anne olmak istiyorum." dedim.
"O sayılmaz,çünkü zaten annesin. Ne olmak istiyorsun?"
Peki, belki büyüdüğüm zaman papaz olurum." dedim bu kez.
"Anneciğim, o da olmaz, zaten öyle sayılırsın!"
Bağışla ama hayatım," dedim" ne söylemem gerektiğini anlamadım."
Anneciğim, sadece büyüdüğün zaman ne olmak istediğini soruyorum sana. Ne olmak istiyorsan o olabilirsin!"
O anda o kadar şaşırmıştım ki, hemen bir yanıt bulamadım.Alyssa da bunaldı ve odadan çıktı.
O birkaç dakikada yaşadığım deneyim beni çok derinden etkiledi.Çok etkilenmiştim, çünkü kızımın gözünde ben hâlâ istediğim bir şey olabilirdim! Yaşım, kariyerim, beş çocuğum, kocam, üniversite diplomam, master derecem; hiçbirinin önemi yoktu. Onun gözünde ben hâlâ düşler kurabilir ve yıldızlara uzanabilirdim. Onun gözünde benim hâlâ bir geleceğim vardı. Onun gözünde ben hâlâ astronot, piyanist, hatta opera sanatçısı bile olabilirdim. Onun gözünde ben hâlâ büyüyecek ve bir şeyler olacaktım.
Çok dürüst ve masum olduğunu anladığım zaman, yaşadığım o olayın gerçekten çok güzel olduğunu far kettim; aynı soruyu büyükannelerine ve büyükbabalarına da sorabilirdi. O kadar içtendi.
Bir yerlerde okumuştum: "Yıllar sonra olacağım yaşlı kadın, şimdiki benden çok farklı olacak. İçimde bir başka benin varlığını hissetmeye başladım."
Evet... siz büyüdüğünüz zaman ne olacaksınız?
Rahibe Teri Johnson
NE OLMAK İSTİYORSUNUZ
Düş gücü, bir insanın en yükseklere uçurabildiği bir uçurtmadır.
Birkaç hafta önce başıma çok değişik bir şey geldi.Yatak odamda bebeklerden birin...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.