abone ol




Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?




İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders kurumsal kültürünün özellikleri halk masalı atatürk ün edebiyat görüşleri mevlana güzel sözleri güya püskürtme süresi akrepler nasıl tişört anakart bölümleri ve özellikleri ahmed pasa coğrafya iç ve dış kuvvetler öhö gandhi muhteva ab sosyal politika mobilya test tasvir gibi eylemci +kaybolan meslekler şeftali soğuk savaş mobilya elektro erozyon tezgahı cezai şart görüşme tekniği örnek değgin imbik en iyi okullar çanakkale savaşının önemi fırsat muharrem hanek dikdörtgenler prizması elektrik enerjileri ulanma kalitatif tabak sanatı gebermek genel devlet nedir özel kesim kalite güvencenin yararları present continous step 7 adnan ötüken artezyen nedir aluminyum tozu çizgi film karakter galon 10. sınıf fotoğraf ve grafik halef 19.yy osmanlı devleti akış diyagramı vw kar yağışı nasıl olur işletme kurma nedenleri geometrik dizi dogu anadolu 1921 anayasasının önemi mitolojik beydabanin eserleri sünme mültefit sekoya otokontrol kromosfer suc ve ceza roman özet piyon Rum burhaniye ulaşım kaçık maden ocakları tipolojik bürolarda verimlilik kaynak nedir elektirik nasıl oluşur tevrat harmonik hareket medeni hal arama mantık konusu atatürk ün yaptıgı yenilikler güç nedir kış mevsimi bilimin insan hayatındaki yeri ve önemi metalik homeros mehmet ali çetinkaya göğüs kemiği hacim soruları temellenmek lobici panzehir elvan elvan gaz absorpsiyonu örnek vaka analizi grafik fon bulgaristanın özellikleri asenkron motorlara yol verme çeşitleri fetişist kaside çeşitleri


ALExANDER JAMES MCLEAN


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 6 Sayfa
 Dökümanın Dili : İngilizce
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :



Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 163892 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Alexander James McLean


Alexander James McLean (AJ) was born January 9th in 1978 in West Palm Beach, FL. He’s worked for Nickelodeon and the Disney channel, and enjoys anything and everything creative. He counts puppeteering, cartooning, writing, poetry, ventriloquism, and songwriting among his talents.

Quick Facts:
Full Name: Alexander James McLean
Nicknames: AJ, Bone
Birthday: 1/9/78
Birthplace: West Palm Beach, FL
Hair: Brown
Eyes: Brown
Family: Denise - mom; AJ’s an only child.
Favorite Color: Yellow
Favorite Food: Fast Food
Pets: A dachshund named Toby and two Yorkshire’s named Jack D and Vegas
Musical Instruments: Bass Guitar, Piano, turntables
Favorite Music: Boyz II Men, Silk, POD, System of a Down, Daft Punk, Linkin Park
Astrological Sign: Capricorn
Favorite Film: Pulp Fiction
Favorite TV Show: Seinfeld
Favorite Book: Witches
Favorite Actor: Edward Norton
Favorite Cologne: Joop
Hobbies: Dancing, photography, writing, poetry, billiards, shopping, bowling
Favorite Foreign Destination: Italy

Ideal Girl: Beautiful eyes
Great personality
Great sense of humor
Long fingernails.

Dream Date: Whatever her heart desires!



------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brian Thomas Littrell


Brian Thomas Littrell was born on February 20, 1975 in Lexington, Kentucky. Brian learned to sing in church when he was a young child. Back in April 1993 Brian joined his cousin Kevin Richardson to form the Orlando-based Backstreet Boys.

Brian has always had a great love of sports. He can be found playing golf on his days off or playing basketball backstage before each show.

Full Name: Brian Thomas Littrell
Nicknames: B-Rok
Birthday: February 20, 1975
Place of Birth: Lexington, KY
Current Residence: Georgia
Height: 1.70m, 58"
Hair: Brownish - Blond
Eyes: Blue
Family: Wife Leighanne, Parents, Brother, Sister-in-Law
Pets: Tyk Thomas, Litty Leigh
Musical Instru...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.