abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders seviyesiz ütopya aşınma mukavemeti test yöntemleri tevfik fikret resimleri betimleyici anlatim rüzgar aşınım şekilleri itilaf devletleri afacanlar çetesi ipek ongun büyüleyici solunum sisteminin sağlığı çokgenlerle ilgili soru hız vermek iyilik vatan sevgisi ile ilgili resimler sergin atatürk ve vatan atatürkün samsuna çıkışı denklemler test tüketici kredisi kutlama ethernet kartı ve kablolama ortak kullanm alanı osmanlı kültür ve medeniyeti kubbeli paskal prensibi dişliler ingilizce dilekçe duruşma dağıtıcı reaksiyona giren malzemeler yeryüzünde görülen iklim tipleri çelik ısıl işlem parasal taban solunum tarama hanelik ampirizm senkromeç fransa da tarım trafik haftası jel ortak fark akümülatör gecekonducu materyal geliştirme dalgalanan bayrak tarak makinası ilk yazı duş kabini mesnevi sermaye arttırımı bizmut çevre metal ciftleri ce belgesi titanic ingilizce spor hec ras yoğuşmalı kazanlar bilgi gösterge insankaynakları zorunlu öğrenim karne notları ilkçağ uygarlıkları paso ve talaş kaldırma hayvan barinaklarinin sorunlari dış hatlar ekonomik hak ve özgürlükler gazel örnekleri et balık kurumu murat etmek Almancı gözü su içmemek tuzlu suyun elektrolizi tik ağacı much harika şuh inatlaşma inşaat sektöründeki pazarlama atatürk ilkeleri şekerleme ilk türk devletleri okluk 2. selim 10 oss eskiden para teşhis lgs 2003 dadılık ibrani ahmet haşim şiirleri gemi makinaları mikoloji böcek çeşitleri mali analiz kamp kurmak ikiz idol kafka dava bitirme


BAZI TOPOLOJİK SÜREKLİLİKLER VE AYRIŞIMLARI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 4 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 169952 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

ÖZET
Bu tezde, bir topolojik uzayın bazı koşulları sağlayan bazı alt kümeleri tanımlanmış ve bunlar B1, B2, B3, αA ve αC aileleri olarak isimlendirilmiştir. Bu ailelerin birbirleriyle ve bilinen diğer bazı ailelerle olan ilişkisi incelenmiştir. Bu aileler yardımıyla B1, B2, B3, αA ve αC süreklilikler tanımlanarak, süreklilik, α-süreklilik ve A-sürekliliğin ayrışımları verilmiştir. Bazı özel uzaylarda bu sürekliliklerden hangilerinin birbirine denk olduğu araştırılmıştır.
Ayrıca, bu sürekliliklerden bazılarının bir topolojik uzaydan özel bir topolojik uzaya tanımlandığında nasıl bir özellik sergiledikleri incelenmiştir.
Anahtar sözcükler: α-küme, A-küme, B1-küme, B2-küme, B3-küme, αAküme ve αC-küme

ABSTRACT
SOME TOPOLOGICAL CONTINUITIES and DECOMPOSITIONS of THEM
In this thesis, some subsets which provide some conditions of a topological space are defined and named as B1, B2, B3, αA and αC families. The relationships between these families and some other familiar families are studied. With the help of these families, B1, B2, B3, αA and αC continuities are defined and the decompositions of continuity, α-continuity and A-continuity are given. It is researched that which one of these continuities are equal to each other in some specific spaces. Moreover, it is studied what properties have some of these continuities when they are defined from one topological space to a spesific topological space.
Key words: α-set, A-set, B1-set, B2-set, B3-set, αA-set and αC-set

GİRİŞ
Sürekliliğin ayrışımı (decomposition of continuity) ile ilgili pek çok çalışma yayınlanmıştır. Bu tezin amacı da bazı zayıf süreklilik çeşitleri tanımlayarak, süreklilik, α-süreklilik ve A-sürekliliğin tanımladığımız bu süreklilikler yardımıyla yeni ayrışımlarını vermektir. Bu tezde bir topolojik uzayın bazı alt kümelerinden oluşan B1, B2, B3, αA ve αC aileleri tanıtılmış ve bu ailelerle diğer bazı aileler arasındaki ilişkileri içeren bir diagram verilmiştir. Ayrıca B1, B2, B3, αA ve αC sürekli...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.