abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders bunama seslik eğitilme aytemiz imza başarıya götüren aile ağaçlar ile ilgili sorular uluslararası finansal raporlama osmanlı devleti ne zaman kuruldu türk dış politika temel amacları dilimlenme çıkarılabilir disk haşım haşım sebep olmak udp ceo iç tehdit hedefleri 1980 sonrası kalkınma planları ham deri nasıl saklanır doğal sayılarda dört işlem bürüm vurgu olayı koza müzik tarzları dört halife seçimi tariş tarım faaliyetleri pnömatik ebadında kasko oks okul puan incecik kapalı ocak işletme yöntemleri masalar kutuplar anı nedir bitkilerin önemi mum atatürk ve aile irak 2003 5.sınıf matematik testi ilişme talaşlı ve talaşsız imalat stajı deniz kullanımı çoğulculuk dişçi cemaat-cemiyet martı özeti öss fizik tarımsal taşımacılık son vazife bulantı romen rakamları mersin element teyit etmek asimptot kıtaların keşfi advantages of good education akortlu kompozit thomas more tebessüm ekip yönetim barajda staj ramazan maden sanati izohips soruları coğrafi bölgeler asetat lifler ayakta hijyenik klima sistemleri gemi neden batmaz dinozorlar mekanizma brachial plexus molla cami mehmet kaplan-kültür ve dil çok büyük sayılar victor hugo sefiller eko sistemler ve doğal özellikleri maden nasıl elde edilir şeyhülislam tahribatlı muayene teknikleri lâçka atatürk ve milli mücadele çiftleşerek üreyen hayvanlar kopyacı barajlar oğmak elektrik santrellerinin yeri jeolojık degısım usulsüz artımlı 2. dunya savası içine ateş düşmek dirimsel arkalık al midilli özet


BAZI TOPOLOJİK SÜREKLİLİKLER VE AYRIŞIMLARI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 4 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 169952 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

ÖZET
Bu tezde, bir topolojik uzayın bazı koşulları sağlayan bazı alt kümeleri tanımlanmış ve bunlar B1, B2, B3, αA ve αC aileleri olarak isimlendirilmiştir. Bu ailelerin birbirleriyle ve bilinen diğer bazı ailelerle olan ilişkisi incelenmiştir. Bu aileler yardımıyla B1, B2, B3, αA ve αC süreklilikler tanımlanarak, süreklilik, α-süreklilik ve A-sürekliliğin ayrışımları verilmiştir. Bazı özel uzaylarda bu sürekliliklerden hangilerinin birbirine denk olduğu araştırılmıştır.
Ayrıca, bu sürekliliklerden bazılarının bir topolojik uzaydan özel bir topolojik uzaya tanımlandığında nasıl bir özellik sergiledikleri incelenmiştir.
Anahtar sözcükler: α-küme, A-küme, B1-küme, B2-küme, B3-küme, αAküme ve αC-küme

ABSTRACT
SOME TOPOLOGICAL CONTINUITIES and DECOMPOSITIONS of THEM
In this thesis, some subsets which provide some conditions of a topological space are defined and named as B1, B2, B3, αA and αC families. The relationships between these families and some other familiar families are studied. With the help of these families, B1, B2, B3, αA and αC continuities are defined and the decompositions of continuity, α-continuity and A-continuity are given. It is researched that which one of these continuities are equal to each other in some specific spaces. Moreover, it is studied what properties have some of these continuities when they are defined from one topological space to a spesific topological space.
Key words: α-set, A-set, B1-set, B2-set, B3-set, αA-set and αC-set

GİRİŞ
Sürekliliğin ayrışımı (decomposition of continuity) ile ilgili pek çok çalışma yayınlanmıştır. Bu tezin amacı da bazı zayıf süreklilik çeşitleri tanımlayarak, süreklilik, α-süreklilik ve A-sürekliliğin tanımladığımız bu süreklilikler yardımıyla yeni ayrışımlarını vermektir. Bu tezde bir topolojik uzayın bazı alt kümelerinden oluşan B1, B2, B3, αA ve αC aileleri tanıtılmış ve bu ailelerle diğer bazı aileler arasındaki ilişkileri içeren bir diagram verilmiştir. Ayrıca B1, B2, B3, αA ve αC sürekli...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.