abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders hayat bilgisi lider dört işlemli problemler iç açıcı izomerik dönüşüm emekli sandığı sıkı fıkı mantar döşeme karo ovalar gelenek görenekler basit eşitsizlik foto elektrik öz güven her yaşta moda kayıkçı kul mustafa katı söz albert camus hellenistik yöre etik nedir fabrikanın tarihçesi ne de olsa özeni dönüşlülük zamirleri baykuş ahmet haşimin hayatı 2. dereceden denklemlerin formülleri ötenazi atatürkün anıları araştırma teknikleri şakşak ölüm sessizliği kıyı ovalarımız ermeni dosyası türklerin yaşadığı ülkeler mirî iş gören bulma ve seçme tek hücre bitki ve hayvan hücrelerinin karşılaştırılması magazin diferansiyel çağdaş türk ressamları risale didon albaylık edebiyat-tarih ilişkisi 10 kasım programı soysuzlaşma osmanlı etkileri paleograf kurtlar vadisi geçmişten günümüze insanlık illüzyon püslü ingilizce yıllık plan madensel tuzlar avagadro sayısı aş ocağı likya 1 ekim kaynak teknolojisi asimetrik teşrif tafsil güncel tehdit alexander dumas avatar kakma ces üretim fonksiyonu antalya modern türkiye 2000 ekonomi antivirüs göktürk alfabesi nakşetmek mülga 1920 23 arası iç isyanlar bilimsel ödev david ricardo kandaşlık atolye biyoloji alanında gelişmeler deniz suyu arıtımı denge esneklik iktisat sanat nedir asansör sistemleri dağlarımız einstein metodolojisi bu vatan böyle kurtuldu temel analiz kesirlerle ilgili sorular staj dokuma evcil ve yabani hayvanlar 19. yüzyılda osmanlı devletinin sosyal hayatı kuşyemi yerel anneler günü şiir çökkünlük


24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SUNU


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 4 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 171443 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ SUNUŞ PROGRAMI


Sayın kaymakamım, değerli daire amirlerim, saygı değer öğretmen arkadaşlarım, sevgili misafirlerimiz.24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı nedeniyle toplanmış bulunmaktayız.

Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.


1-Milli Eğitim Bakanı Sayın Doç.Dr. Hüseyin ÇELİK’in kutlama mesajını arz ediyorum.

2-İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sayın Mustafa ÇELİK günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapacaklardır.

3- “Gelecek,gençlerin gençler ise öğretmenlerin eseridir.”

Liseler arası yapılan “Öğretmen” konulu kompozisyon yarışmasında 1.gelen Eldivan Lisesi 10/B sınıfı öğrencilerinden Öznur ÇAĞIRAN “Sevda Ordusunun Gönül Neferleri” adlı eserini okuyacaktır.

4- “Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.”

100.yıl ilköğretim okulu öğrencileri hazırlamış oldukları gösteriyi sunacaklardır.

5- “Öğretmen geçmişin öğreticisi, geleceğin kurtarıcısıdır.”

Liseler arası yapılan “Öğretmen” konulu şiir yarışmasında 1.gelen Eldivan Sağlık Meslek Lisesi 11/B sınıfı öğrencilerinden Gonca YILDIRIM “Öğretmenim” adlı eserini okuyacaktır.

6- “Öğretmenler!Yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.”

Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri hazırlamış oldukları gösteriyi sunacaklardır.

7- “Herkesin kendine göre bir zevki var; kimi bahçe ile uğraşmak, güzel çiçekler yetiştirmek ister, kimi de “adam yetiştirmek”ten hoşlanır.”

Emekli öğretmen Ramazan SARICA öğretmenler günü dolayısıyla bir konuşma yapacaktır.

8- “Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verilen değerle ölçülür.”

Öğretmenlik mesleğine yeni giren Meral GÖKSEL ve Kıymet KARABACAK Öğretmenlik yemini edeceklerdir.

9- “Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakar ve en değerli varlığıdır.”

İlköğretim okulları arasında düzenlenen “öğretmen” konulu kompozisyon yarışmasında 1.gelen Ş.Üst. Yılmaz GÜLHAN PİO 8/B sınıfı öğrencilerinden Tuğba TURAN “Geleceğin Mimarı” adlı eserini okuyaca...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.