abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders meyus resim dersi yıllık planı ünsüz çeşitleri kalender seyrekçe akut karın tablosu üzüm nasyonel sosyalizm hac insan üzerindeki etkileri meşher ikraz etmek terbiye kabotaj nedir atatürke olan düşünce buzdolabı yurtta sulh cihanda sulh özel güvenlik soru ve cözümleri e lojistik 22 mihver pergola cevaplanmış anket soruları geçit hakkı doğu türkçesi eşitçilik metallere şekil verme sığın yama monoteizm dünyanın şekli ile görüşler islamiyet öncesi gider yeri kavramı ayrımı ve önemi örgütsel ekoloji oksijensiz solunum merasim oss sistemi toplum için çalışanlar tekelcilik arkalık konaklama işletmeleri muhasebesi evlendirme böcü 10. yıl nutku tbmm regülasyon cemiyetler sayaçlar 19.yüzyılda atrp kuvayimilliye türkiyenin arazi yapısı +magnetizma esefli ingilizce kendini anlatma anemometrenin şayan nazizm sağım gök ada dinamometre yöneylem araştırması roman ses duvarı dünya çocukları ile ilgili resimler cukur aynada görüntü deniz hayvanları ingilizce rakamlar dna modeli ve dna hakkinda bilgi 3.sınıf geometri şekilleri proteinli yiyecekler atom nedir pastoral yayımcılık hafifletmek doğru parçası hovardalık anlatımın oluşumu sabıkalı müteyakkız görüş ayrılığı 2000li yılarda biyoloji Mesih pakt cross match cemşid bin mesud bin mahmud el tabib el kaşi 3. sınıf test sorusu finansal liberalizasyon ön deyiş ilkbaharın özellikleri kafes ve çerçeve sistemleri baş tacı kalp kırmak cumhuriyet ve demokrasi parlatıcı sarnıçlı şartlanma meslek etiği oyuncak montgomery


24 KASIM KUTLAMA PRGRAMI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 3 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 171500 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

24 KASIM KUTLAMA PRGRAMI
Sayın kaymakamım
Sayın garnizon komutanım
Sevgili öğretmen arkadaşlarım
Değerli misafirler
• Hepiniz …..lisesi olarak hazırlamış olduğumuz programımıza hoş geldiniz
1*Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu başöğretmen M:. K. Atatürk ve Türk milli eğitimine büyük hizmetleri geçen şehit öğretmenlerimizin manevi huzurunda 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşımız okunacaktır.
DİKKAT!

• Bakılırsa hasta sağa dönüşür
Bakılmazsa bahçe bağa dönüşür
Emek ile yemek yağa dönüşür
İmbiklerde ıtır olur efendim

İlim kıymet bilmez cahil elinde
Mal faydalı olmaz cimri elinde
Demir döğülmezse ıtır elinde
Kılıç olmaz heder olur efendim.
2*Sayın ilçe milli eğitim müdürü …….konuşmalarını yapmak üzere huzurlarınıza davet ediyorum.

Kendilerine bu güzel ve anlamlı konuşmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Perdesiz olarak her şeyi görür
Eğer açılırsa gözler gönülden
Duyan dayanamaz su gibi erir
Kopup gelirse sözler gönülden

3*Türk şiirinde artık klasikleşen okumaktan ve dinlemekten büyük keyif aldığımız Ceyhun Atıf Kansu nun şiirini öğretmen arkadaşım…………. okunacak
Gençleri yetiştiriniz onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz.İstikbalin aydınlığına onlarla erişeceksiniz.Hür fikirler uygulama sahasına kondukları vakit Türk milleti yükselecektir.

Yeter derecede eğitim sahibi olmalısın ki çevrendeki insanları gereğinden büyük görmeyesin;fakat bilgeliği sağlayacak kadar da eğitim olmalı ki onları küçük görmeyesin.

4*Anı yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verilecek

Bir gece bahar bulutu ağlaya ağlaya diyordu ki:Bu hayat durmayıp ağlamaktan başka nedir ki? Hızla koşan bir şimşek parıldadı ve dedi ki:Yanlış düşünüyorsun dostum, hayat bir anlık gülümsemedir.
5* Biz ise ruhları besleyen en iyi gıda müziktir deyip sözü sese ve saza bırakıyoruz.

Ben yarınım
Saatim hep ileri
Gözüm kulağım hep...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.