abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders peşi peşine oylum türkiyenin gelenek ve görenekleri sürtünmenin önemi gür ramazan ve edebiyat hava çalmak active passive soru analiz-4 heliko bakteri naziklik delik-mil dördüz kılış eylemleri türk beşleri kromozomun kavelâ adenozin tri fosfat bioremediation futbolda atatürk ve sosyal bilimleri dağınıklık alışveriş nedir ve nasıl kullanılır lisansüstü almanyanın yönetim biçimi kıl otu kaşağı kötüleme paket proğramlama kül kedisi 0362 b. traven astımda kullanılan ilaçlar küfürbaz matematik konumu nedir ekonomi tez tekin yazının önemi eylül özet mevcut ters repo inleme dünyada kaç kıta vardır ecinni sığ geçilme işletme bölümü stajları zemberek geniz adım başı atmosfer basıncı sinyal jeneratörü ferma makina resim arkadaşlık gözlem liderlik ve yöneticilik anı hatıra hadis katıklı ötümsüz ışık ve hareketi dekoratif su enerjisi tehir etmek mevlevi sağır dere tüp gaz kullanımı ince memed 3 hukuk tez 19.yüzyıl fransa dilin yozlaşması evvelden konser eski oyunlar anayasamızın 5. maddesi bütçe rapor kele dogmatizm yıldırmak ulusal egemenlik ne demek roman inceleme perakende çalışanları sülfürik feyizlenme ingilizce saatler çevre eğitimi demokrasinin doğuşu atatürk ün bilimle özdeyişleri bilgisayar teknolojileri ve programlama 6 sınıf sorular matematik pot yeri 4. murat finansal piyasalarda yasanan krizler text mevlanada sevgi bent olmak temalar ulaşım araçları


ÖĞRENCİLER VE ÇATIŞMALAR


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 8 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 177662 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Çatışmalar bir yada biden çok kişinin herhangi bir konu üzerinde anlaşamadığı ve gereksinimleri örtüşmediği zaman ortaya çıkmaktadır. Okullarda öğrencilerin birbirleriyle, öğretmenle ve okulun diğer ilgili kişileriyle yaşadıkları iletişim çatışmalarının nedenlerinin anlaşılması, bu çatışmaları yönetmek ve başa çıkmak için bir ön koşuldur.
...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.