abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders çiti yapmak economi savaşın zararları ağaçın kitap tahlilleri boynuna adamca gemiler nasıl yapılır tekvando büst yapımı metal yatak duyarlılık akarsularının oluşturduğu şekiller münakale kuran argo kelimeler anlatımın oluşumu marmara haritasi düğüm sevindirme ac devre çözüm yöntemleri baglaç gezginlik sıcak şekillendirme antifiriz türkçemiz nasıl bu hale geldi gölge gibi görüntü hapsedilme kulak hakkında bilgiler fiil kipleri sofisler yaş onyedi merkezlemek koro çeşitleri kendini gerçekleştiren kehanet mühendislik sigortaları 5. sınıf ışık ve ses konusu devşirme sistemi nedir akdeniz denizi dert dökmek önlem almak bilgi toplumu ve türkiye talaşlı staj seramik döküm fabller tortul taşları pres kısımları türkiye türkçesi hilal görünce münteha barbaros hayrettın paşa iyilikçi vade sonu basel 2 derece alan hesaplama formülleri bitki ve özellikleri badanalama basın tarihi, türk tencere bulaşık makinesi gericilik kavram harita osmanlı devleti demokratiklesme cabaları oks kayıtları getirim yüzey toleransları bitkisel dokular solunum sisteminin sağlığı kahramanmaraş ilçeleri kan bankası adilâne antikacı dükkan tastikname sodyum bikarbonat avrupa birligi akromatopsi hurdalık ilkokul dersi izmirin semtleri su kesimi notaların yerleri haydin yunus emrenin şiirleri cinsellik atasözü yağlı kömür silika bilgisayarlar haber boncuklaşma imzalatma bel kıra kıra teknoloji ve tasarım arasındaki fark atasözü hikayesi ayrık endometriozis gereksinim pürüzlenme


ÖĞRENCİLER VE ÇATIŞMALAR


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 8 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 177662 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Çatışmalar bir yada biden çok kişinin herhangi bir konu üzerinde anlaşamadığı ve gereksinimleri örtüşmediği zaman ortaya çıkmaktadır. Okullarda öğrencilerin birbirleriyle, öğretmenle ve okulun diğer ilgili kişileriyle yaşadıkları iletişim çatışmalarının nedenlerinin anlaşılması, bu çatışmaları yönetmek ve başa çıkmak için bir ön koşuldur.
...
- Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.