abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders hazne zembil otu tamim bilgi formu hazırlama hayvanlardan insanlara hastalık geçer mi isteksizlik ortopedist tırnak tevakkuf selâmlaşma kınık aşireti bireyselleştirilmiş eğitim programı makale nedir atatürkün çocuk gönülsüz yaratılma okulda sağlıklı çevre olması için ne gerekli adı kötüye çıkmak inişli çıkışlı ağzı pis 10 kasım atatürk ün ölümü kamburluk bir gocmen kustu o minnoş atamak uzaklar radyasyonun etkisi ne kadar sürer türkiye enerji çıngı ibret sağlık evi etik günü italyan kıyafetleri 23 nısan sıırlerı siyanürleme hacivat hayatı 1 cı dünya savası milyon en küçük yayılım algoritması kredı döl eşi mensur Hakas menkulleştirme öss puan hesaplama 2. dönem zümre 9.sınıf tarih oscar wilde 8, sınıf fen bilgisi bağın atatürkün vatan severligi peygamberimizin çağrısı göller ve oluşumları milliyetçi harmaniye emici ailenin önemi çocukların temel gelişimi röprodüksiyon tiraj fip mantık testleri gayrimenkul değerleme louis pastör bilgisayar terimleri alenen bilanço analizi ayrancı ikiztepe helezon tasarım bilinmeyen osmanlı ahmet akgündüz babalar ve ogullar hece gümrüklü bilgisayarın çalışma sistemi ismi geçmek izafet alçıpan bereli çalışkanlık tümör nedir randevulaşma güzelleme kosul anlam canlılarda büyüme ve gelişme iyesi olmak parlak kaşkorse yaygınlaşmak seyreltilme olivin grubu rom bellek motor gaile ebediyen ses kartı 19 mayıs şiir meyane su kireci


AS400


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 9 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 1857 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

B™LšM : 1 - AS/400e GENEL BAKIž AS/400 NESNELER˜ _______________________________________________________________________________ *PGM (Program) *FILE (Ktk) *LIB (Kitaplk) *DATAARA (Veri Alan) *USRPRT (Kullanc Profili) *DEVD (Aygt Tanm) *JOBD (˜Ÿ Tanm) *JOBQ (˜Ÿ Kuyru§u) *OUTQ (€kŸ Kuyru§u) *MSGF (Mesaj Kt§) *MSGQ (Mesaj Kuyru§u) *JRN (Gnlk) VE.VS.VS............................ _____________________________________________________________________________ AS/400 de herŸey bir nesnedir. Nesne : * Bir ad olan, * Bellekte yer tutan ve * ad ile kendisine ulaŸlan Ÿeydir. Nesneler T˜Pleri itibariyle birbirlerinden ayrlr. AS/400 krk aŸkn nesne vardr. .************************************************************************** NESNE TANIMI ÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿ ³ ³ ³ NESNE TANIM B™LšMš ³ ³ ³ ³ - Ad ³ ³ - Tipi ³ ³ - Tipinin niteli§i ³ ³ - Bulundu§u kitaplk ³ ³ - Sahibi (Yaratan) ³ ³ - Gvenlik ³ ³ - YaratlŸ (Tarih,Saat) ³ ³ - Son GncelleŸtiriliŸi (Tarih,Saat) ³ ³ - Son SaklanŸ (Tarih,Saat) ³ ³ - Sakland§ yer (Volm kimli§i) ³ ³ - Son Geri ykleniŸi (Tarih,Saat) ³ ³ - Bykl§ ³ ³ - Bellek serbest braklacakm ? ³ ³ - A‡klamalar ³ ³ ³ ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´ ³ ³ ³ NESNEN˜N ˜žLEV B™LšMš ³ ³ ³ ³ - Fiziksel Ktk šyeleri ³ ³ (Veriler) ³ ³ ³ ³ - Mantksal Ktk šyeleri ³ ³ (EriŸim yollar)... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.