abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders batı masası 2007-2008 bilgisayar yıllık planı güç tutuşurluk cilâ karbonik hammadde kontrolü görüntü aktarma peyami safanın kitapları istıklal marsının acıklaması metal malzemelerin özellikleri pazarlama nedir panel nedir 6. sınıf sınav sonuçları seyfiye karadeniz geçitleri muhasebe bilgi sistemleri alparslan kimdir ejektör saflık fizyolojisi kafka şato nezaketli sahmeran ilim kadını şiş süreç analizleri 19 mayıs ile ilgili sözler cevher hazırlama bilgisayar ağları celali ölcü ve tartı inkilabı bıçaklama sağlama zevk ehli element ile bileşik arasındaki fark advanced structural design 2. derece denklem soru cevap paranın dolanım hızı yüzölçümü fritz 10 eski anakartlar nevs imalat teknikleri kucaklama farksız sarnıçlı balkan savaşlarının sonuçları ünlü türk matematikçiler turizm adalar kimyasal enerji fonksiyonlarla ilgili çıkmış sorular atom teorileri kas doku intibah sanat sanat içindir kılcal kök cıkıt orospu onarmak ilişkisiz atatürk ilkeleri ve müzik atatürkün hangi özelliğini konşimento nedir. lojik ifadelerin sadeleştirilmesi geri dogalgaz tesisatı Frenkçe gazbeton sindirim sistemi soruları monden robinson crusoe özeti savunma ödevi hedef kazanım solüsyon çok gezen mi bilir çok okuyan mı varoluşçu atatürk ve çocuklar anlamlı öğrenme çır çır bilgisayar program çeşitleri cezalanma boccacio huXley cesur yeni dünya sıkıntıda olmak 2004 kpss istatistik soruları artık iplik tevellüt mehmet kaplan kültür ve dil ölçülerde yenilik döviz kuru sistemleri sanılmak hazır para elektroliz ile kaplamacılık hava durumu güvenlik ve çevre çini nükleer reaktörler ektoderm ic anadoludaki volkanik daglar


DENEME SINAVI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 5 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 18571 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

DENEME SINAVI (sözel) (İlk iki soruyu paragrafa göre cevaplayınız) 1.Paragraftan, aşağıdakilerden hangisi çıkarılamaz? A. Karlar ağaçları bembeyaz kaplamıştır. B. Olay yılbaşı tatili sonrası ile olmuştur. C. Gece boyunca kar, fırtına şeklinde yağmıştır. D. Öğretmen o geceyi derin uykuyla geçirmiştir. 2. Olay ne zaman olmuştur? A.Kurban bayramında B.23 Nisan bayramında C.Ramazan bayramından önce D.Yılbaşından sonra 3.Aşağıdaki cümlelerin hangisinde, “göz” kelimesi, gerçek anlamda kullanılmıştır? A.Sonunda yavrucak göze geldi. B.Gözden uzak olan gönüldende uzak olur? C.Ben bir gözlü evde oturuyorum. D.Arpacık, gözde çıkan bir hastalıktır. 4.”Artık, topu bana at” cümlesindeki “at” kelimesi, aşağıdaki cümlelerin hangisiyle aynı anlamdadır? A.Elindeki taşı yere attı. B.Bahçede güzel bir at vardı. C.Sorunun cevabını kafadan attı. D.Ali ata bak 5.“Nazik insanları herkes sever” cümlesindeki nazik kelimesinin yerine hangisi gelirse, cümlenin anlamı değişmez? A.kibar B.çalışkan C.akıllı D.dürüst 6.”Niçin bu kadar cömertsin anlamıyorum”cümlesindeki”cö mert” kelimesinin zıt anlamlısı, aşağıdakilerden hangisidir? A.aktif B.cömert C.cimri D.dost 7.”Ah! Evime bir gidebilsem!”cümlesinde, nasıl bir duygu dile getirilmiştir? A.Sevgi B.Hüzün C.Özlem D.Coşku 8.”Aman Allahım, sana ne olmuş böyle” cümlesinin sonuna hangi noktalama işareti gelmelidir? A.Nokta B.Virgül C.iki nokta D.Ünlem 9.”Vazife” kelimesinin eş anlamlısı aşağıdakilerden hangisidir? A.İş B.Sorumlu C.Görev D.Hizmetli 10.”Fazla incelemeden bakmak” anlamına gelen deyim, aşağıdakilerden hangisidir? A.Gözden düşmek B.Göz gezdirmek C.Göze batmak D.Gözlük takmak 11.Aşağıdakilerden hangisi cins ismidir? A. Sinop B.Muş C.Gazete D.Tunahan 12. Aşağıdakilerden hangisi anlam bakımından diğerlerinden farklıdır? A.az B.kıt C.bol C.kısıtlı 13.Aşağıdakilerden hangisinde tekil isim vardır? A.çiçekler B.demetler C.yular D.gemiler 14.Aşağıdakilerden hangisi hal eki almıştır? A.masa B.kasa C.okula D.sınıf 15.Aşağıdakilerden hangisi zıt anlamlıdır? A.okuma-yazma B.iyi-kötü C.ulu-sulu D.saygı-sevgi 16.Aşağıdakilerden hangisi sözlükteki sırasına göre en sonda yer alır? A.karış B.karışım C.karışık D.karıştırıcı 17.Aşağıdakilerden hangilerinin tamamı incedir? A.e,i,ö,ü B.a,e,ı,i C.u,ı,i,a D.s,d,r,t 18.”Seslerin yazıdaki işaretlerine.....................denir.” cümlesindeki noktalı yere hangi kelime getirilmelidir? A.dil B.ana dili C.harf D.deyim 19.Sakla samanı( )gelir zamanı( ) Cümlede parantez içine sırasıyla hangi noktalama işaretleri gelmelidir? A.(.) (,) B.(,)... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.