abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders pli muahedename klasik iktisat akis otomatik şanzuman zaten otlu dik koordinat sistemi tarihçe gır atmak bergüzar 3. selimin getirdiği yenilikler aufbau kuralı makedonya helva elektra harlatma mevlananın şiir anlayışı kızılay yardımları koçak alışılma çilenti seramik resimleri gerçekçi saz eseri sen piyer kilisesi ingilizce kendini anlatma dernekler mevzuatı 6. sınıf ingilizce Yörük çadırı çevremizde bulunan enerji kaynakları sıvılarda hacim ölçüleri yurt sevgisi ile ilgili yazılar gazoil çimentosuz kadmiyum torbalı asit,baz ve tuz fosil ve bilim tabiplik php ekosistem neden değişiyor metre nerde kullanılır scramble 10.sınıf konuları tepkimeler kovma ses yankı illetli basın nedir keçe üretimi büyücü fotokopi makinesi anlatım çeşitleri t.c anayasa divan-ı hikmet yakup kadri karaosmanoğlu yaban yağların görevi dokuyucu ahşap malzeme özellikleri polar saati deniz ticareti don kisot bütünleşik pazarlama iletişimi modelleri ortak miraslar tam maliyet ornekleri açıölçer cebiri cafe edebiyat sosyal hayat ilişkisi lojik devre kep töreni taş dolgu saldırmak tıpkıbasım tarık buğra ibişin rüyası menelaus ts 500 gedik metrekarenin eski arabalar belediyelerin görevleri akkor 16 yıldız kuvvetli çürütme hayrola yağmurun faydaları feminist esnaf ağzı cek senet oguzlarda aile manzume hikaye tanımı opinion essay han ve kervansaraylar unesko boş durmak atatürk ve özellikleri tetikleşme


İNTERNET REKLAMCILIĞI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 6 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 25873 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

İNTERNET REKLAMCILIĞI Internet Reklamcılığı Nedir? Reklam sözcüğü, Latince clamare (çağırmak) fiilinden gelmektedir. Bu anlamıyla reklam batı dillerinde avcıları av avlarken avlarını cezp etmek, çağırmak için kullandıkları hileleri, yolları, yöntemleri, ifade temek için kullanılmıştır. Günümüzde reklamcılık daha çok özel kuruluşların ürettikleri mal veya hizmetlere talep yaratmak veya var olan talebi arttırmak amacıyla kitle iletişim araçlarına yer veya zaman satın alarak giriştikleri tanıtma faaliyetlerinde kullandıkları bir iletişim tekniğidir. Internet sayesinde reklamcılar kendilerine yeni bir av sahası elde edindiler. Internet reklamcılığı online pazarlama ve interaktif reklamın bilinmesi gerekir. Online pazarlama, ürün veya hizmetlerin Internet’te sunan şirketlerden oluşmaktadır. Online pazarlama genlikle diğer web sitelerinde reklam yayınlayarak veya reklamı bir başka yöntemle hedef kitleye sunarak yapılır. Online reklamın üç temel amacı vardır; Bir markanın, kuruluşun yada web sitesinin www’ bir poster yada afiş olarak kullanılarak, kamuoyu nezdinde bilinirliğini artırmak. Web sitesinin ziyaretçi trafiğini oluşturup genişletmek. Tüketici tepki yönetimini web sitesine yönlendirerek bir reklam kampanyasının stratejik amacını oluşturmak. İnteraktif reklam: Tüketicinin yalnızca aradığı niteliklere uygun ürün ve hizmetlerin reklamlarını izlemesine olanak tanıyan bir elektronik sistemde yer alan yada yapısı bu tür karşılığı bilgi alışverişine olanak sağlayan reklam. Internet reklamcılığı; Internet üzerinde yapılan ürünhizmet reklamlarıdır ve online pazarlama içerisinde yer alır. Internet Reklamcılığının Tarihçesi İnternetin 80’li yıllarda toplumun kullanımına ilk açıldığı dönemlerde, tam bir reklam aracı olarak kullanılması pek de ana hedef değildi. Başlangıçta sadece dolaylı tanıtımların hakimiyeti vardı ve web sayfalarının ziyaretçilerine, oluşturuluş amaçlarına hizmet eden bilgiler sunuyorlar, bu arada da belli bir tanıtım görevini de paralel olarak yürütüyorlardı. En çok rastlanan metot ise ekranın bir kenarında görüşe sunulan hareketli metinlerdi. Büyük yayınevleri ve Internet yatırımcıları bu mecranın daha profesyonel şekilde Ancak 1990’ların gelmesiyle birlikte artan kullanıcı sayısına bağlı olarak, online reklamcılıkta bir patlama meydana geldi. Büyük yayınevleri ve Internet yatırımcıları bu mecranın daha profesyonel şekilde kullanılabilmesi amacıyla çeşitli arayışlar içerisinde girdiler ve web sayfalarını taşıdıkları birincil bilgilerin dışında ek mesajlar da yer verebilecek ortamlar olarak görmeye başladılar. Böylece ortaya çok çeşitli başka sayfalara bağlantı imkanları da sunan web sayfaları da çıktı. Şu anda Internet reklam pazarı, yaklaşık 20 milyon dolar büyüklüğündedir ve bir yıl içerisinde iki katına çıkması beklenmektedir. Internet afişlerinin maliyeti ise 200 ile iki bin dolar arasında değişmekte ve uygulam... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.