abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders basın işletmelerinde toplam kalite yönetimi grandük dahili muhabere html staj bodrum ilinin özellikleri modernleşme teorileri telefon santrali atatürkün okuduğu okullar potur tacirin iş kanununa göre yükümlülükleri işyerinde iletişim kitap okumak ilgili deyim anlatılmak hikaye etme garipseme litografya ali fuat başgil düzenlemek profesyonel menfa ağırlık uzunluk zaman sıvı ölçme Farisî diğer sosyal kurallar ekmek küflenmesi koklamak petersburg imalat yöntem mod çimento fabrikası ehliyet sınav soruları açıklamalı şiiri ayvaz kasap hep bir hesap use to adolf hitler beden dili doğu türkçesi otomobillerin bulunuş hikayesi unctad deney raporu 2000 li yılların bilimi ve biyoloji semere suya düşmek termostat atmosver savana susuz gün olur asra bedel 13-14 yy anadolu gizemli avagadro aluminyum profiller 1824 paşa konağı abuk sabuk yerebatan sarnici kafesli kültürel farklılık nedir pazar türleri daim firigyalılar amorf madde ahlak ve din site tasarımı 9. sınıf edebiyat dersi ıslanma sıfır poligonu iş görüşmesi masumiyet ekilme ekip olabilme özellikleri cumhuriyetperver paleotik hercümerç ilerici satış elemanları mısra ezelî lifli bilinçli ankara savası 19. yüzyılda osmanlı devletinin sosyal yapısı rönesans döneminde resim sanatı aydınlık evler 10 ölümcül sinop limanı türkiye de enerji kaynakları arter mahur beste özet urartular açık öğretim iktisat durum ve olay hikayeleri atonal ana baba egitimi detarjan üretimi atatürkün fikir hayatı kısa yazı gürgen öğrenci konulu şiirler idarecilik uykulu arshimed


ANKET


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 5 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 3326 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Bu anket, Marmara Üniversitesi Atatrük Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Anabilim Dalı 3. sınıf öğrencileri tarafından özürlü çocukları olan anne-babaların tutumları ve sorunları hakkında bilgi sahibi olabilmek amacıyla uygulanmaktadır. Anket uygulanan bireylerin isimleri gizli tutulacaktır. SORULAR : 1. Yaşınız? 2. Cinsiyetiniz? Bayan Bay 3. Okur-Yazar değil Okur-Yazar İlköğretim Lise Önlisans Lisans Yüksek Lisans/Doktora 4. Mesleğiniz? 5. Medeni Durumunuz? Bekar Evli Dul 6. Kaç yaşında evlendiniz? 1. 16 ve altı 2. 17-20 3. 21-30 4. 31-40 5. 41-50 6. 51 ve üstü 7. Evin geçimini kim sağlıyor? KenKendim Eşim Diğer Eğer 7.sorunun cevapı “kendim” değilse lütfen 8. ve 9. soruları cevaplayınız. “Kendim” ise lütfen 10. soruya geçiniz. 8. Öğrenim Durumu ? Okur-Yazar değil Okur-Yazar İlköğretim Lise Önlisans Lisans Yüksek Lisans/Doktora 9. Mesleği ? 10. Gelir durumunuz? a) Çok zengin b) Zengin c) Orta halli d) Yoksul e) Çok yoksul f) Yoksul altı 11. Ailenizde kaç çocuk var? a) 1 b) 2 c) 3 d) Diğer 12. Ailenizde kaç tane özürlü çocuk var? a) 1 b) 2 c) 3 d) Diğer 13. Özürlü çocukların/ çocuğun özrü? 14. Çocuğunuzun özürlü olduğunu ne zaman öğrendiniz? a) Doğumdan önce b) Doğumdan sonra 15. Çocuğunuzun özürlü olduğunu nerden/kimden öğrendiniz? a) Doktorumdan öğrendim b) Kendim öğrendim 16. Çocuğunuz özürlü olduğunu öğrendiğinizde ilk ne hissettiniz? a) Üzüntü b) Suçluluk c) Utanma d) Kaygı/Endişe e) Çaresizlik f) Korku/Panik g) Diğer (Belirtiniz) 17. Çocuğunuz özürlü olduğunu öğrendiğinizde herhangi bir rahatsızlık yaşadınız mı? Evet Hayır Eğer 17. sorunun cevabı “evet” ise lütfen 18. ve 19. soruyu cevaplayınız. Cevabınız “hayır” ise lütfen 20. soruya geçiniz. 18. Rahatsızlığınızı belirtiniz . 19. Tedavi görüyor musunuz? (Belirtiniz) 20. Çocuğunuz özürlü olması konusunda bir uzmandan destek alıyor musunuz? Evet Hayır 21. Çocuğunuzun özürü ile ilgili tıbbi gelişmeleri takip ediyor musunuz? Evet Hayır 22. Özürlü çocuğunuz bir merkeze devam ediyor mu? Evet Hayır 22. soruya cevabınız “ evet” ise lütfen 23, 24, 25, 26 ve 27. soruları cevaplayınız. Cevabınız “hayır” ise lütfen 28. soruya geçiniz. 23. Çocuğunuzun gittiği merkez hakkında bilgiyi nerden/kimden aldınız? a) Doktorum tavsiye etti b) Aile çevremden duydum c) Basın-Yayın aracılığı ile öğrendim d) Kendim araştırdım e) Arkadaş çevremden duydum 24. Çocuğunuzun devam ettiği merkezi seçme sebebiniz nedir? h) Ekonomik şartlar i) Kurumun fizikse... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.