abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders doğal zenginlikler danielle steel malikane albert camus yabancı taş bina file anova şırak yüzü görmemek manyetik matkap yanal düşünme tekniği kılcal kök döşem maslahat erek bilimi ipotek böbreğin kısımları ve görevleri sosyal tabakalaşma yaşadığımız monopol süpermarket engellemek iletken metaller avantajsız avuç avuç dondurmacı elips incelenmesi kanlılık eğinme saf saf kayak ödeniş bilgisayar kullanim müteferrika bürolarda dosyalama sistemi dağcılık ezel haberleşme araçları avrupa merkez bankası birey ve toplum giray fiyat tusaş akraba evligi gelenek görenekler davranış türleri preslenmek arı maddeler anadolu tarih kronolojisi lavra enlemin özellikleri yardımcı fikir karışlama gezi ve inceleme kavara yağış grafiği nam matematik küme soruları şak etmek sığlaşma yarbay büyük selcuklu devleti mineci dış mondro bogazlar önemi ispanyolet kamu yönetimi soruları kilogram nedir işletmelerde uyum iskonto nedir ebedî ab cevre politikasi çıkrık nasıl yapılır para teorisi salip intrazonal topraklar iştiyak başıboş bursada burs veren yerler rezonans ısrarla iki yaşamlı canlılar atatürk ün okuduğu okullar karaların oluşumu çukurlaşma günlüğün özellikleri hitit çatı havalandırma bitmemiş senfoni değiştirmek manzum eserler sıralamalar ülke nedir küresel ısınma ve susuzluk akuakültür hikaye özeti oku enerji tasarrufu reaksiyon hızı stratejik ortaklık müşabih en büyük dağlar


ANKET


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 5 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 3326 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Bu anket, Marmara Üniversitesi Atatrük Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Anabilim Dalı 3. sınıf öğrencileri tarafından özürlü çocukları olan anne-babaların tutumları ve sorunları hakkında bilgi sahibi olabilmek amacıyla uygulanmaktadır. Anket uygulanan bireylerin isimleri gizli tutulacaktır. SORULAR : 1. Yaşınız? 2. Cinsiyetiniz? Bayan Bay 3. Okur-Yazar değil Okur-Yazar İlköğretim Lise Önlisans Lisans Yüksek Lisans/Doktora 4. Mesleğiniz? 5. Medeni Durumunuz? Bekar Evli Dul 6. Kaç yaşında evlendiniz? 1. 16 ve altı 2. 17-20 3. 21-30 4. 31-40 5. 41-50 6. 51 ve üstü 7. Evin geçimini kim sağlıyor? KenKendim Eşim Diğer Eğer 7.sorunun cevapı “kendim” değilse lütfen 8. ve 9. soruları cevaplayınız. “Kendim” ise lütfen 10. soruya geçiniz. 8. Öğrenim Durumu ? Okur-Yazar değil Okur-Yazar İlköğretim Lise Önlisans Lisans Yüksek Lisans/Doktora 9. Mesleği ? 10. Gelir durumunuz? a) Çok zengin b) Zengin c) Orta halli d) Yoksul e) Çok yoksul f) Yoksul altı 11. Ailenizde kaç çocuk var? a) 1 b) 2 c) 3 d) Diğer 12. Ailenizde kaç tane özürlü çocuk var? a) 1 b) 2 c) 3 d) Diğer 13. Özürlü çocukların/ çocuğun özrü? 14. Çocuğunuzun özürlü olduğunu ne zaman öğrendiniz? a) Doğumdan önce b) Doğumdan sonra 15. Çocuğunuzun özürlü olduğunu nerden/kimden öğrendiniz? a) Doktorumdan öğrendim b) Kendim öğrendim 16. Çocuğunuz özürlü olduğunu öğrendiğinizde ilk ne hissettiniz? a) Üzüntü b) Suçluluk c) Utanma d) Kaygı/Endişe e) Çaresizlik f) Korku/Panik g) Diğer (Belirtiniz) 17. Çocuğunuz özürlü olduğunu öğrendiğinizde herhangi bir rahatsızlık yaşadınız mı? Evet Hayır Eğer 17. sorunun cevabı “evet” ise lütfen 18. ve 19. soruyu cevaplayınız. Cevabınız “hayır” ise lütfen 20. soruya geçiniz. 18. Rahatsızlığınızı belirtiniz . 19. Tedavi görüyor musunuz? (Belirtiniz) 20. Çocuğunuz özürlü olması konusunda bir uzmandan destek alıyor musunuz? Evet Hayır 21. Çocuğunuzun özürü ile ilgili tıbbi gelişmeleri takip ediyor musunuz? Evet Hayır 22. Özürlü çocuğunuz bir merkeze devam ediyor mu? Evet Hayır 22. soruya cevabınız “ evet” ise lütfen 23, 24, 25, 26 ve 27. soruları cevaplayınız. Cevabınız “hayır” ise lütfen 28. soruya geçiniz. 23. Çocuğunuzun gittiği merkez hakkında bilgiyi nerden/kimden aldınız? a) Doktorum tavsiye etti b) Aile çevremden duydum c) Basın-Yayın aracılığı ile öğrendim d) Kendim araştırdım e) Arkadaş çevremden duydum 24. Çocuğunuzun devam ettiği merkezi seçme sebebiniz nedir? h) Ekonomik şartlar i) Kurumun fizikse... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.