abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders gülle benzerlik öss soruları turizm ekonomisi boş ol (veya olsun) yavuz bulent bakiler volter mektup organon çevre problemleri gürgen döl ayı kervansaraylar haritası orta dalga büro makinaları ve sekreterlik muzaffer ile inci öss biyoloji soruları barajda staj oğuzlar saz el çantası bioremediation şişmek seyahat acentalarının atila hentbol oyun kuralları kurumsallaşmak onun ritm ezgi türkiyedeki toprak çeşitleri golf selçuklularda hukuk dikiş düdüklü tencerenin çalışma prensibi ayın sekilleri gönlü bol yenileşme dönemi adı kalmak ufak ufak past tense türkiyedeki tarihi eserler pascal prensipleri dermatoloji cumhuriyet öncesi büyüme ve kalkınma oscar fizik deneyi konu alanı ders kitabı inceleme ticari defter dalan arkadaşlık ilişkileri abartı participles sayılar 7.sınıf voleybolda parmak pas çatal ve tampon mastarlar çapkın kilitleme büyük uyku backup deponun görevleri fırkacı doğu bölgesi hayvan hastalıkları yer mantarı oldu olacak ihracat ile döviz kuru donatılmak yiyip bitirmek 8086 mikroişlemci muhtaç ingilizce günlük konuşma dil kızıştırma türkiyenin turistik yerleri nöbetleşme acemi arka teker trafik haftası merkez bankasının araçları yazıklar olsun dural metre küp hesabı zararda olmak satır başı ayın isimleri saydamlaştırma avukat inanış makine resimleri o kadar 3 büyük din karakavak silkeleme sülümen imparator roman özeti hafifçe beraat namık kemal cezmi kitap özeti kby e-taşıma demagoji


BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANI


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 10 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : Word Dökümanı
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79137 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANI SÜRE BEDEN EĞİTİMİ AY HAFTA DERS SAATİ HEDEF VE HEDEF DAVRANIŞLAR KONULAR Konu, Hedef ve Hedef Davranışların uygulanabilirlik düzeyine ilişkin öğretmen tarafından alınabilecek notlar./Günlük ders planı yapılırken dikkat edilecek hususlar. EYLÜL 2. HAFTA 1 SAAT Beden Eğitimi ve Sporun Amaçları. 1. Beden Eğitimi ders konuları ve araçlar hakkında bilgilendirme. 2. Spor kolu seçimi. 3. Atatürk ve Eğitime verdiği önem. EYLÜL 3. HAFTA 1 SAAT 1. Tempo ile yürüme. 2. Yürürken komutla durma. AMAÇ 49: Futbol yarışma ve oyun kuralları bilgisi Davranışlar 1. Oyun içerisinde tehlike yaratabilecek hareketleri söyleme. 2. Taç atışını tanımlama. 3. Kale atışını tanımlama.(aut) 4. Köşe vuruşunu tanımlama. AMAÇ 50:Futbol ile ilgili temel beceriler edinebilme. Davranışlar 1. Çeşitli şekillerde paslaşma. 2. Top sürme. 3. Rakibi çeşitli şekillerde aldatma. 1. Düzen Alıştırmaları. 2. Futbol 3. Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar. 4. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 3: Birlikte hareket etme, gruba uyum sağlayabilme. Davranışlar 1. Derinli kolda üçerli, altışarlı olma. 2. Grupta tempolu yürüme. AMAÇ 50:Futbol ile ilgili temel beceriler edinebilme. Davranışlar 1. Kaleye atılan topları yakalama veya yumrukla uzaklaştırma. 2. Taç atışı yapma. 3. Köşe vuruşu yapma. 4. Penaltı atma. 1. Düzen Alıştırmaları. 2. Futbol 3. Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar. ..................................İLKÖĞRETİM OKULU BEDEN EĞİTİMİ DERSİ 8.SINIF ÜNİTELENDİRİLMİŞ YILLIK DERS PLANI SÜRE BEDEN EĞİTİMİ AY HAFTA DERS SAATİ HEDEF VE HEDEF DAVRANIŞLAR KONULAR Konu, Hedef ve Hedef Davranışların uygulanabilirlik düzeyine ilişkin öğretmen tarafından alınabilecek notlar./Günlük ders planı yapılırken dikkat edilecek hususlar. EKİM 1. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 4: Temel jimnastik duruşları ile ilgili koordinasyonu geliştirebilme. Davranışlar 1. Yerinde sağa, sola, geriye dönme. AMAÇ 40: Voleybol ile ilgili yarışma ve oyun kuralları bilgisi. Davranışlar 1. Oyuncu değiştirme kurallarını söyleme. 2. Hakem sayısını söyleme. 3. Kaptanın görevlerini söyleme. AMAÇ 41: Voleybol ile ilgili temel beceriler edinebilme. Davranışlar 1. 6. sınıf davranışlarını tekrar etme. 1. Düzen Alıştırmaları 2. Voleybol 3. Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar. EKİM 2. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 27: Serbest jimnastik ile ilgili koordinasyonu geliştirebilme. Davranışlar 1. Tek eşli ve grupla; çeşitli şekillerde yürüme, sıçrama, sekme, kayma hareketlerini çabukça ve art arda yapma. 2. Kollarla sallama, savurma, dalgalanma, çevirme hareketleri yaparken değişik adım şekilleri ile yürüme, yaylanma, koşma. AMAÇ 41: Voleybol ile ilgili temel beceriler edinebilme. Davranışlar 1. File üzeri vuruş yapma. 2. File üzeri ikili engelleme yapma. 1. Ankara’nın Başkent oluşu ve Atatürk 2. Serbest Jimnastik 4 Halk Oyunları – Eğitsel Oyunlar 3. HAFTA 1 SAAT AMAÇ 2: Verilen komutlara uyma... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.