abone ol




Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?




İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders akdeniz ikliminin bitkileri kutadgu biligin tamamı genel yayın yönetmeni bilinmezlik tepe değeri divanı lugatı türk denetleme dağarcık beton maliyeti takı kompozisyon ornekleri malta mükemmellik kapalı dispanser ölçüler öss tarih soruları basketbol saha ölçüsü john stuart mill olimpiyat başarısızlık işeme burs ihlas suresi ingilizce fıkra erkekçe öğrenmeyi öğrenmek akarsu cesitleri ikinci dereceden denklem sistemleri saf dışı çocuk tiyatrosu ısıtılan maddeler hasta raporu dövdürtme emir eri temiz türkçe makina elemanları 1 ermenistan enik kongre turizmi toplum bilim ıslah etmek hormon boşboğazlık türkiye ilaç pazarı andre gorz osmanlı devletinde devlet yönetimi keçi inadı 1500 tarihi olaylar akdeniz bitki örtüsü teksir kortej selçuklu 1929 ekonomik krizi çokgen soruları soluklaşma lipom çer geçmişten günümüze evler gizlenmek sütlüce dağıtık boyahane iklimin insan üzerine etkileri iran mitolojisi oda hapsi sade kek halit fahri ozansoy iz sürmek anadolu hisarı sme management okul sorunları ve çözümleri didişme ölçüdeki yenilikler izletmek istanbul kültür üniversitesi terimlerin dildeki yeri rahatsız kesme katmanlaşma asbest yünü atatürkün matematiğe verdiği önem a tale of two cıtıes osmanlı da maden işletmeciliği 10. yıl nutuk fizik sinav pöç çin internet teknolojisi çivici kılınış 19 yuzyılda istanbul hayatı müzik sosyolojisi siddhartha beydaba hayat ve eserleri 1. tbmm ksilofon mekanik ana bilim tropika sifilis bilgisayar günlük plan


MEVSİMLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 9 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :



Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79588 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

MEVSİMLER Kış Kış Hazırlıkları Kış gelirken evlerde kış hazırlıkları yapılır. Sobalar kurulur,odun kömür alınır. Kaloriferler yanar. Kış Mevsiminin Özellikleri Kış gelince havalar soğur,yağmur ve kar yağar, saçaklar buz tutar. İnsanlar daha kalın giysiler giyerler. Kışın geceler uzun, gündüzler kısa olur. Kış Giysileri Kış günlerinde , soğuktan korunmak için daha kalın, yünlü ve vücudumuzu sıcak tutan giysiler giyeriz. Palto, eldiven, atkı, çizme vb. Kış Yiyecekleri Kış günlerinde, vücudumuza enerji verecek besinler alırız. Havuç, portakal, nar, elma, ayva muz vb. Kış Hastalıklarından Korunma Hava soğuk olduğu için, daha çabuk üşütür, sık sık hastalanırız. Nezle grip, öksürme, kızamık, suçiçeği, kabakulak vb. Kış mevsiminde hastalıklardan korunmak için iyi giyinmeli ve iyi beslenmeliyiz. Kış Oyunları Kışın kartopu oynar, kardan adam yapar , kızak kayarız. Bitkilerde Görülen Değişiklikler Çam gibi sivri yapraklı ağaçlar dışındaki tüm bitkiler ve ağaçlar yapraklarını dökerler. Ağaçlar çıplak ve kahverengi bir görünüm alırlar. Hayvanlarda Görülen Değişiklikler Bazı hayvanlar kış uykusuna yatarlar. Karınca, yılan vb. Kışın küçük kuş ve serçelerin yiyecek bulması zorlaşır. ... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.