abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders termosetting davetli enerji tasarrufu metotları oseonografya dilenme marmara bölgesinin göç ayıran cumhuriyet filmi uygun adım 4. ve 5. sınıf fizik konuları erkek organ sarp manyetik alan iltihap boyun bağı ağız yaymak atatürkün okul sevgisi tereyağı evrak kasaba 1. murad yonetim bicimleri alet tom sawyer ana düşünce idareten bir çift elektronik workbench lise davetiye masal masal içinde imar bilgisi uskur ingilizce sunu iltifat türk büyükleri kız kulesinin efsanesi moduller al takke ver külâh aydınlanma dönemi istifham pompalı manto dış dünya ab uyum süreci oks sınav sonucu öğrenme istanbulun eski adları karye madam bovari davranış niyeti kalite yumuşacık fazlalaşma üç turunçlar örüntüler ölü yalıtım malzemeleri hayıflanmak huni hesabı güneş sistemindeki gezegenler Çingen japon harfleri osmanlılarda sünnet törenleri yardımcı doçent filistin cephesi güzellikle kıkırdak ördek sesi atatürkün sanata halk müziği türleri 2. mahmud ve 3. selimin getirdiği yenilikler hektar ahmet yesevinin hayatı yer kapmak nörofizyolojik öğrenme kuramı 1925 çevre yönetim sistemi simple past tense mevlana ile ilgili kompozisyonlar internet medyası köken belgesi atatürkün askeri başarıları baki nin eserleri lise 1 dersleri turgut zaim geometrik çizimler lise 1 matematik soruları sömürge cevher hazırlama dinlence 1973 dünya petrol krizi okul deneyimi staj raporu semer sağlıklı büyüme disiplinli yaklaştırmak 19.yy beyoğlu atatürkçü olmak emtia tanrısal


MEVSİMLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 7 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79713 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Mevsimler Sonbahar mevsimi. Havada görülen değişiklikler. Mevsimler Gündüzler kısalır, geceler uzar. Güneş geç doğar erken batar. Daha az ısı ve ışık verir. Serin , yağmurlu ve rüzgarlı günler çoğalır. Sonbaharda Bitkilerde Görülen Değişiklikler Ağaçların yaprakları sararmaya ve dökülmeye başlar. Sivri yapraklı ağaçlar yapraklarını dökmezler. (Çam, ardıç, zeytin vb.). Çiçeklerdeki çiçek sayısı azalır. Etraftaki otlar, çimenler kurur. Hayvanlarda Görülen Değişiklikler Bazı kuşlar sıcak bölgelere göç ederler. ( Leylek, kırlangıç, vb.). Bazı hayvanlar da kış uykusuna yatmak için hazırlanırlar. (Ayı, yılan, karınca vb.). Giysilerimizde Görülen Değişiklikler Soğuklar başladığı için yazlık giysilerimizi çıkarır, kalın ve kapalı giysiler giyeriz. (Yağmurluk, bot, şapka, ceket, şemsiye, kazak vb.). Sonbaharda Yediğimiz Meyve Ve Sebzeler. Meyveler: Elma, mandalina, havuç, fındık, nar, ayva, portakal vb. Sebzeler: Karnabahar, lahana, ıspanak, pırasa, marul, tere, turp, taze soğan vb. Sonbahar Oyunları Hava rüzgarlı olduğu için uçurtma uçururuz. Körebe oynarız. Çizgi oyunları oynarız. Kurumuş yaprakları toplarız. Top oyunları oynarız. ... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.