abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders virtual media elinde kalmak akile hanım sokağı özeti cihetiyle enstrümental analiz patlamak paranın tarihçesi tıraş tası karakaş temin 19 yüzyıl ıstanbul hayatı taşlama nedir vatan makalesi fenerbahçe yer demir gök bakır kitap özeti köprü ayşe kulin sihirbazlık desteleme utanmak eğlenmek sallantı salta senit adb ağaç sevgisi soğuk harp geçmişten günümüze türk demokrasi anlayışı netice ham deri nasıl saklanır örgü bil tehcir kanunu muvaza nüksetme kabl pazarlamada yer ege marş uzun vadeli yabancı kaynaklar kanserden korunma yolları tanış 19 mayıs gençlik adına 1. beş yıllık kalkınma planı 5 carpi 8 bilgisayar yazilim 1.divan siiri 19 mayıs yazısı muhtelif tanıklama vatandaşlık ve insan hakları eğitimi fabrikatör atatürk inkılapları ölçü birimleri çelik çatı atatürkü sevmek sözleşmel, bira üretimi mütehammil ölçü devrimi sülâle tampon çözeltiler akrobasi ölçülebilir performance management system gezinme yanma nedir ibra aktif pasif hesaplar gözü aç armador korsan ürünler Merih freeze dick francis mahzun mahzun aşağı parnasizm dilin kemiği yok tenis oyun kuralları işve cevat şakir kabaağaçlı darwinin teorisi main atatürk ilke ve inkilapları klorofil bilezikli asenkron motorlar dersler 511 tasa etmek ankara efsaneleri şezlong kilitlenmek fethetmek trenler ihlas suresi mültefit sürtmek istinsah toprağın oluşumu ingilizce atatürkün hayatı


MEVSİMLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 7 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79713 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Mevsimler Sonbahar mevsimi. Havada görülen değişiklikler. Mevsimler Gündüzler kısalır, geceler uzar. Güneş geç doğar erken batar. Daha az ısı ve ışık verir. Serin , yağmurlu ve rüzgarlı günler çoğalır. Sonbaharda Bitkilerde Görülen Değişiklikler Ağaçların yaprakları sararmaya ve dökülmeye başlar. Sivri yapraklı ağaçlar yapraklarını dökmezler. (Çam, ardıç, zeytin vb.). Çiçeklerdeki çiçek sayısı azalır. Etraftaki otlar, çimenler kurur. Hayvanlarda Görülen Değişiklikler Bazı kuşlar sıcak bölgelere göç ederler. ( Leylek, kırlangıç, vb.). Bazı hayvanlar da kış uykusuna yatmak için hazırlanırlar. (Ayı, yılan, karınca vb.). Giysilerimizde Görülen Değişiklikler Soğuklar başladığı için yazlık giysilerimizi çıkarır, kalın ve kapalı giysiler giyeriz. (Yağmurluk, bot, şapka, ceket, şemsiye, kazak vb.). Sonbaharda Yediğimiz Meyve Ve Sebzeler. Meyveler: Elma, mandalina, havuç, fındık, nar, ayva, portakal vb. Sebzeler: Karnabahar, lahana, ıspanak, pırasa, marul, tere, turp, taze soğan vb. Sonbahar Oyunları Hava rüzgarlı olduğu için uçurtma uçururuz. Körebe oynarız. Çizgi oyunları oynarız. Kurumuş yaprakları toplarız. Top oyunları oynarız. ... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.