abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders sporlanma dolu sina çölü saatin icadı silindir soruları yarış etmek hürriyet kasidesi özellikleri gulu gulu deyim müsavat robinson cruseo kriz yönetim planı yabancı dil ders kitabı incelemesi tırnaklı clauses kar yağmak fizibilite etütü ingilizce günlük konuşma dil çok uluslu şirketler işletmelerde tedarik fonksiyonu hornblent gülüşmek fatih sultan mehmet 3 ncü büyük tartışma işletme şirketi çimlenmek put gibi göz emeği ağırlık uzunluk zaman sıvı ölçme guatir triyak tutuksuz ab bölgesel politikası kükürt dioksit 2. mahmut dönemi ıslahatları sözü kesmek çizici küme soruları meşelik yanık buğdaylar tasar kimyager seramik tarihi milliyetçi dalgalanma araştırmalar gazete insanda ses degişimi az bulmak hidroklorik asit astımda kullanılan ilaçlar terörizm nedir avrupa gazeteciliği alan kodu payandalı ali fuad başgil gençlerle başbaşa yoluna baş koymak 6.sınıf dersler yunus emre ilahileri mutasarrıf göçeri lojik kapılar bir kesrin bütünü bir bütünün kesri çalışma yapraklarının hazırlanması ve kullanılması açık ciro dünya ile uzay arasındaki mesafe ingilizce yazılı adlî zabıta uygarlar sistem tanımı dil ve oluşumu çember ve dairenin özellikleri odaklayıcı metematik çırpıntılar windows 2003 server kurulumu böbrek hastalıkları pazarlamada yer gümrük birliğinin türkiye ekonomisi üzerine etkileri fizikçi biyo teknoloji nin uygulama alanları zenginlik yarı belgesel bahar mevsimi kibarlık seksolog eş anlamlı sözcükler haricî unesco kapak kızı satış ruhsatı tarımcı ping spss uygulamaları imame amatör spor manometre marksist eleştiri ingilizce futbol tarihi su ve su kaynaklarını kirletmeyelim enjeksiyon makinesi çalışması


MEVSİMLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 7 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79713 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Mevsimler Sonbahar mevsimi. Havada görülen değişiklikler. Mevsimler Gündüzler kısalır, geceler uzar. Güneş geç doğar erken batar. Daha az ısı ve ışık verir. Serin , yağmurlu ve rüzgarlı günler çoğalır. Sonbaharda Bitkilerde Görülen Değişiklikler Ağaçların yaprakları sararmaya ve dökülmeye başlar. Sivri yapraklı ağaçlar yapraklarını dökmezler. (Çam, ardıç, zeytin vb.). Çiçeklerdeki çiçek sayısı azalır. Etraftaki otlar, çimenler kurur. Hayvanlarda Görülen Değişiklikler Bazı kuşlar sıcak bölgelere göç ederler. ( Leylek, kırlangıç, vb.). Bazı hayvanlar da kış uykusuna yatmak için hazırlanırlar. (Ayı, yılan, karınca vb.). Giysilerimizde Görülen Değişiklikler Soğuklar başladığı için yazlık giysilerimizi çıkarır, kalın ve kapalı giysiler giyeriz. (Yağmurluk, bot, şapka, ceket, şemsiye, kazak vb.). Sonbaharda Yediğimiz Meyve Ve Sebzeler. Meyveler: Elma, mandalina, havuç, fındık, nar, ayva, portakal vb. Sebzeler: Karnabahar, lahana, ıspanak, pırasa, marul, tere, turp, taze soğan vb. Sonbahar Oyunları Hava rüzgarlı olduğu için uçurtma uçururuz. Körebe oynarız. Çizgi oyunları oynarız. Kurumuş yaprakları toplarız. Top oyunları oynarız. ... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.