abone ol
Kullanıcı Adı

Şifre


          Şifremi Unuttum?
İletişim

  • 0216 550 46 26


Etiket Bulutu

İstanbul Özel Ders tabela çıkılama patlatma doping 4 bağ otobüs pazarı damda deli var 12 hayvanlı takvim petrolün damıtılması slavin aksungur refik halit karay oğuz kağan destanı atatürkün teknoloji ile ilgili sözleri sıkı geçme süt ve süt ürünleri iplik staj raporu eski zamanlarda para yerine ne kullanılıyordu tentürdiyot mc gregor geometrik cisim dergi örneği belediye nedir yansıtıcı halk müziği tarihi edat(ilgeç) gözetim 2004 kpds sorulari gülnihal tevdiat dayatma tasrih etmek dinamik dersi çözgü mukavemet dikiş geometride kare volkanizmalar elektron ışın kaynagı 3.sınıf türkçe 3. selimin yaptığı yenilikler şekilli getto karikatür nedir yanma nedir hata açık kaynak kodlar cumhuriyet öncesi ve sonrası yönetim şekli Senegalli insansal çalışma süreci içerisinde 2. dönem sınav sonuçları yer fıstıgı seri rlc devresi aya sofya yazar mehmet vural bilim atasözleri perçin baglantıları pakistan yansıma ve kırılma eritrosit anane harrod dövülgen destanlar ve özellikleri ilk muhasebe kitabı 4.sınıf test çeviri sigortanın ekonomik sanat sosyolojisi lise 1 tarih konuları halk hikayesinin özellikleri gündöndü yaşayış tekstil terbiyesinde kullanılan makinalar açık yara finans teorisind tehcir kanunu osmanlıda müzik otel fuar sıklaşmak destek ve hareket sarkık kar yağışı nasıl olur atatürk çocuklara verdiği önem evre kahpe felek görücü tampon göstermek cisim alkol koması start stop devreleri tanpınar sermaye maliyeti azonal dört bucak maddelerin geri dönüşümleri geçindirmek tekstil makinaları antetli


MEVSİMLER


Ödev Bilgileri

 Sayfa Sayısı : 7 Sayfa
 Dökümanın Dili : Türkçe
 Döküman Türü : PowerPoint Sunumu
 Kaynakça :
 Resim/Şekil :
 Tablo :Sitedeki dosyalar üye olmak için öğrencilerin gönderdiği dosyalardan oluşmaktadır. Eğitim ve öğretim amaçlıdır. Bu dosyaların tümünün editörden gözden geçirilmesi yoğun bir emek gerektiğinden, gözden kaçmış olanlar olabilir. Ayrıca bir üyemiz tarafından gönderilen bir dosyanın telif hakkına tabi olup olmadığını her durumda tespit edemeyebiliriz. Böyle bir durumu fark etmeniz halinde lütfen iletişim mailimizden bize durumu bildirin. Siteden kaldırılması için mesajınıza dosya numarasınıda ekleyerek bize yardım merkezinden gönderebilirsiniz. İlgili dosya 48 saat içerisinde derhal siteden kaldırılır.. Telif haklarına gösterilen özen konusunda bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz..
Dosya No: 79713 - | Yardım Merkezi için Lütfen Buraya Tıklayınız

Eğer üye iseniz giriş yapıp dökümanı indirebilirsiniz.


Ödevin Özeti

Mevsimler Sonbahar mevsimi. Havada görülen değişiklikler. Mevsimler Gündüzler kısalır, geceler uzar. Güneş geç doğar erken batar. Daha az ısı ve ışık verir. Serin , yağmurlu ve rüzgarlı günler çoğalır. Sonbaharda Bitkilerde Görülen Değişiklikler Ağaçların yaprakları sararmaya ve dökülmeye başlar. Sivri yapraklı ağaçlar yapraklarını dökmezler. (Çam, ardıç, zeytin vb.). Çiçeklerdeki çiçek sayısı azalır. Etraftaki otlar, çimenler kurur. Hayvanlarda Görülen Değişiklikler Bazı kuşlar sıcak bölgelere göç ederler. ( Leylek, kırlangıç, vb.). Bazı hayvanlar da kış uykusuna yatmak için hazırlanırlar. (Ayı, yılan, karınca vb.). Giysilerimizde Görülen Değişiklikler Soğuklar başladığı için yazlık giysilerimizi çıkarır, kalın ve kapalı giysiler giyeriz. (Yağmurluk, bot, şapka, ceket, şemsiye, kazak vb.). Sonbaharda Yediğimiz Meyve Ve Sebzeler. Meyveler: Elma, mandalina, havuç, fındık, nar, ayva, portakal vb. Sebzeler: Karnabahar, lahana, ıspanak, pırasa, marul, tere, turp, taze soğan vb. Sonbahar Oyunları Hava rüzgarlı olduğu için uçurtma uçururuz. Körebe oynarız. Çizgi oyunları oynarız. Kurumuş yaprakları toplarız. Top oyunları oynarız. ... - Üye olup tamamını bilgisayarınıza kaydedebilir, üzerinde değişiklik yapabilir, yazıcı çıktısı alabilirsiniz.